Kontakt
Aktualne informacje o temacie i miejscu spotkania można uzyskać od
Haliny Bembinow (022 739-92-94)

Kalendarium do pobrania (kolor cz-b)

Eurytmia
Co tydzień w czwartek w godz. 18-19 zajęcia eurytmiczne z Beatą Kosowicz

Spotkania Warszawskiej Grupy Studyjnej (WGS)

Pracujemy w czterech podgrupach nad różnymi tematami.
Spotkania odbywają się w czwartki i piątki.
Szczegóły można znaleźć w Kalendarium WGS i Koła Warszawskiego.

| Początek strony | Strona główna Koła Warszawskiego | Strona główna TAwP | Kontakt | Członkostwo |
KOŁO WARSZAWSKIE
Grupa Bielska
| Początek strony | Strona główna Koła Warszawskiego | Strona główna TAwP | Kontakt | Członkostwo |
Styczeń – lipiec 2020
wersja 4 - 25.05.2020

Drodzy Członkowie TAwP

W związku z obowiązującym w Polsce zakazem zgromadzeń publicznych
Zarząd Towarzystwa Antropozoficznego w Polsce pragnie poinformować,
że Walne Zgromadzenie, zaplanowane na 30 i 31 maja,
zostaje przeniesione na wrzesień.
Zarząd TAwP poinformuje o nowym terminie,
gdy tylko jego ustalenie będzie możliwe.

2.01 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
4.01 sob. 17.00–20.00 Spotkanie Bożonarodzeniowe Staszica 11a  
9.01 czw. 18.30–20.30 EJ Staszica 11a  
10.01 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
11.01 sob. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (T.M.) Żytnia  
11.01 sob. 13.15–15.00 „Trójczłonowy organizm społeczny”
(zajęcia seminaryjne GS WGS)
Żytnia  
13.01 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
16.01 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
17.01 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
23.01 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Filozofia wolności II” Staszica 11a  
24.01 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
27.01 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
30.01 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
31.01 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
6.02 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
7.02 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
10.02 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
13.02 czw. 18.30–20.30 EJ Staszica 11a  
14.02 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
15.02 sob. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (T.M.) Żytnia  
15.02 sob. 13.15–15.00 „Trójczłonowy organizm społeczny”
(zajęcia seminaryjne GS WGS)
Żytnia  
20.02 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
21.02 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
24.02 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
27.01 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Filozofia wolności II” Staszica 11a  
28.02 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
1.03 niedz. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (A.Wi.) Gersona 3/1  
1.03 niedz. 13.00–15.00 Trójczłonowy organizm społeczny
(praca studyjna nad wykładem 14 – GA 199)
Gersona 3/1  
5.03 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
6.03 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
9.03 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
12.03 czw. 18.30–20.30 EJ Staszica 11a  
13.03 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
14.03 sob. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (T.M.) Żytnia  
14.03 sob. 13.15–15.00 „Trójczłonowy organizm społeczny”
(zajęcia seminaryjne GS WGS)
Żytnia  
19.03 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
20.03 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
21.03 sob. 17.00–20.00 Spotkanie Koła Warszawskiego Staszica 11a  
23.03 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
26.03 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Filozofia wolności II” Staszica 11a  
27.03 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
2.04 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
3.04 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
4.04 sob. 17.00–20.00 Spotkanie Wielkanocne Staszica 11a  
5.04 niedz. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (A.Wi.) Gersona 3/1  
5.04 niedz. 13.00–15.00 Trójczłonowy organizm społeczny
(praca studyjna nad wykładem 14 – GA 199)
Gersona 3/1  
6.20 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
9.04 czw. 18.30–20.30 EJ Staszica 11a  
10.04 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
11.04 sob. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (T.M.) Żytnia  
11.04 sob. 13.15–15.00 „Trójczłonowy organizm społeczny”
(zajęcia seminaryjne GS WGS)
Żytnia  
16.04 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
17.04 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
20.04 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
23.04 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Filozofia wolności II” Staszica 11a  
24.04 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
30.04 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
1.05 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
4.05 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
7.05 czw. 18.30–20.30 EJ Staszica 11a  
8.05 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
9.05 sob. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (T.M.) Żytnia  
9.05 sob. 13.15–15.00 „Trójczłonowy organizm społeczny”
(zajęcia seminaryjne GS WGS)
Żytnia  
14.05 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
15.05 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
17.05 niedz. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (A.Wi.) Gersona 3/1  
17.05 niedz. 13.00–15.00 Trójczłonowy organizm społeczny
(praca studyjna nad wykładem 14 – GA 199)
Gersona 3/1  
18.05 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
21.05 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Filozofia wolności II” Staszica 11a  
22.05 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
28.05 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
29.05 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
30.05 sob.   Walne Zgromadzenie TAwP przeniesione!  
31.05 niedz.   Walne Zgromadzenie TAwP przeniesione!  
1.06 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
4.06 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
5.06 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
7.06 niedz. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (A.Wi.) Gersona 3/1  
7.06 niedz. 13.00–15.00 Trójczłonowy organizm społeczny
(praca studyjna nad wykładem 14 – GA 199)
Gersona 3/1  
11.06 czw. 18.30–20.30 EJ Staszica 11a  
12.06 pt. 18.30–20.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
13.06 sob. 11.00–12.30 Klasa WWSzND (T.M.) Żytnia  
13.06 sob. 13.15–15.00 „Trójczłonowy organizm społeczny”
(zajęcia seminaryjne GS WGS)
Żytnia  
15.06 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
18.06 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” / przygotowanie Spotkania Janowego Staszica 11a  
19.06 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
20.06 sob. 17.00–20.00 Spotkanie Janowe Staszica 11a  
25.06 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Filozofia wolności II” Staszica 11a  
26.06 pt. 18.30–20.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
29.06 pon. 18.00–20.00 Wprowadzenie do ogólnej wiedzy o człowieku i świecie z punktu widzenia antropozoficznej nauki duchowej Elektoralna 12  
2.07 czw. 18.30–20.30 Grupa Studyjna „Masłowice 2020” Staszica 11a  
3.07 pt. 17.30–19.30 Grupa Liliowa Staszica 11a  
  czw.   Grupa Studyjna „Masłowice 2020”    
  pt.   Grupa Studyjna „Masłowice 2020”    
16–19.07 czw.–niedz. (zakwaterowanie od popołudnia) XIII Spotkanie Masłowickie